לקוח חדש? קבל קופון 25 ש"ח הנחה - קוד קופון: food25 - לרוכשים מעל 150 ש"ח

cart2.png
0 מוצרים
0
סל קניות
חסכתם : 0.00 סיום קניות ותשלום 0

לקוח חדש? קבל קופון 25 שח הנחה - קוד קופון: food25 - לרוכשים מעל 100 ש"ח

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

כתובת האתר שלנו היא: http://www.foodway.co.il האתר מופעל ובבעלות חברת ת.ומלואה אירועים והסעדה בע"מ ח.פ 515860724

האתר נועד לאפשר ללקוחות רכישה נוחה ובטוחה של מוצרי החברה באמצעות רשת האינטרנט.

הרכישה היא באמצעות כרטיסי אשראי בלבד, בתהליך מאובטח וע"פ תקני האבטחה המחמירים אותם דורשות חברות האשראי.

כל המחירים כוללים מע"מ כחוק.

מדיניות אספקה

אספקה באיזורי חלוקה בלבד, בהתאם למדיניות החברה.

ביטול הזמנה

ניתן לבטל עיסקה טרם קבלת המוצר באמצעות דוא"ל שכתובתו: foodwayorders@gmail.com.

ניתן לפנות לשירות לקוחות בכל שאלה לפני ואחרי הזמנה. אנו עושים ככל שביכולתנו, לספק מוצרי מזון איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, אך במידה ואינך שבע רצון מההזמנה, עליך ליצור קשר עם שירות הלקוחות לא יאוחר מ-12 שעות, ממועד אספקת המוצר. שירות הלקוחות יקיים בירור לגבי אי שביעות הרצון. אין לראות בבירור זה התחייבות לפיצוי כל שהוא מטעם החברה.
ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981

שימוש באתר בקבצי עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר, אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.